Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Drevomat Zvolen, s.r.o.

Škárovky - lepené masívne drevo


    Masívne lepené dosky sú jednovrstvé dosky, vyrobené z prírodného dreva. Lamely z listnatých alebo ihličnatých drevín sú šírkovo a dĺžkovo zlepené do veľkorozmerových blokov. Pri výrobe vrstveného dreva sú lamely už pred lepením technicky vysušené na vlhkosť 8 až 10%, ktorá zodpovedá približne rovnovážnej vlhkosti v zabudovanom stave. Vďaka spracovaniu tak lepené drevo získava množstvo výhod oproti masívnemu drevu. Je základom pre trvale tesnú a tvarovo stabilnú konštrukciu. Masívne lepené dosky je možné použiť pri vybavení interiéru ako napríklad: výroba schodísk, nábytku, pracovných dosiek a iných interierových prvkov.


    V ponuke sú dĺžkovo nadpájané - cinkované (bežné použitie ako veľkoplošného materiálu na schody, nábytok, parapety a pod.), alebo nenadpájané - priebežky (určené prevážne na výrobu schodov alebo náročnejšieho nábytku), všetky škárovky sú kalibrované - prebrúsené na danú hrúbku brúsnym zrnom 120 a balené vo fólii.


    Škárovky sú vyrábané z tvrdých drevín buk, dub, javor, čerešňa, orech,  v štandardných rozmeroch hrúbka: 18/27/40 x šírka: 620/830 (min 250 - max 1240mm) x dĺžka: 4100 (max 6000mm) mm v kvalitách, A/B, B/C alebo C/C. Podľa objednávky zákazníka dodávame aj atypické rozmery a dreviny.


    Škárovky z ihličnatých drevín smrek, prípadne boroviaca - sú dodávané v hrúbkach 18/28/40 mm v rôznych formátoch.
 

Zvýraznené - štandardne skladom , ostatné dreviny, formáty a kvality na dopyt


 

webygroup

Naša spoločnosť ponúka kompletný produktový rad drevovláknitých izolácií výrobcov STEICO, resp. Hofatex /dopredaj za zvýhodnených cien/.


466560

Úvodná stránka