Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Drevomat Zvolen, s.r.o.

Drevotrieskové dosky


      Vrstvené obojstranne brúsené drevotrieskové dosky vyrábané z kvalitnej drevnej suroviny vhodné na lamináciu, poťahovanie laminátom a dýhovanie. Všetky drevotrieskové dosky zodpovedajú hodnotám podľa normy EN 312 a emisnej triede E1.

 

Laminované DTD

      Plošne lisovaný materiál vyrobený z triedených drevených triesok upravený lamináciou dekoračnými papiermi impregnovanými melamínovou živicou. Laminované DTD sú určené na použitie v interiéri - na výrobu nábytku. Ich požitie v exteriéri alebo v nosných prvkoch je nevhodné.


      Okrem kolekcie laminovaných dosiek z produkcie nášho tradičného Slovenského a regionálneho výrobcu bučina ddd a Drevospracujúceho družstva DDL Lukavec,  Vám ponúkame aj produkciu EGGER, Kronospan, Kaindl a Pfleiderer A.G. - wodego.

      Bližšie informácie o cenách, sortimente, skladovej kolekcii, resp. časovej dostupnosti  ponúkaných laminovaných DTD sa informujte na predajnom sklade.

kontakty

 

   
 

 

 

   

Dýhované DTD


      Vzhľad dýhovaných DTD vytvára požitá dekoračná dýha, ktorá je nalisovaná na nosný materiál. Dýhované dosky sú určené na interiérové použitie - obklady, nábytok v suchom prostredí. Dýhované dosky sú dodávané predbrúsené, alebo nebrúsené, kvalitatívne rozdelené podľa kvality dýhy a spôsobu zosadenia.

 

 

 

Surové DTD


      Vyrábané sú ekologicky z drevných odpadov prevažne ihličnanov z drevospracujúceho priemyslu a lesného hospodárstva ako aj z recyklovaných materiálov. Ako pojivo sa používa umelé živičnaté lepidlo, ktoré sa tepelným spracovaním vytvrdzuje. Lepidlo obsahuje minimum formaldehydu. Dosky spĺňajú emisnú triedu E1.


      Štandarde skladom 16/18 mm, rôzne formáty. Ostatné formáty na objednávku.


 

webygroup

Naša spoločnosť ponúka kompletný produktový rad drevovláknitých izolácií výrobcov STEICO, resp. Hofatex /dopredaj za zvýhodnených cien/.


466549

Úvodná stránka